
Ürün Numarası: 828.90.922
Ürün Özellikleri
| DIŞ GENİŞLİK | 300mm |
|---|---|
| MONTAJ ŞEKLİ | Yapıştırılarak |
| GÜÇ DEĞERİ | 13W |
| IP KORUMA SINIFI | IP44 |
| KULLANIM ALANI | Banyo aynalarında buğu önleme amaçlı |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 250mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
| MODEL ADI | Ayna Arkası Buğu Çözücüler |
