Ürün Numarası: 981.51.021
Ürün Özellikleri
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | İki Tarafa |
| CAM KALINLIĞI | 8-10-12mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 55mm |
| MALZEME | Pirinç |
| MONTAJ AÇISI | 135° |
| MONTAJ ŞEKLİ | Camdan Cama |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 45kg ( 2 adet ile) |
| ÜRÜN ADI | Duş Menteşesi |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 90mm |
| TABLO BAŞLIĞI | Duş Menteşeleri |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |




