Ürün Numarası: 506.03.106
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| DIŞ GENİŞLİK | 550mm |
| MALZEME | Çerçeve, çelik, Kumanda içi ve bağlantı kutusu, plastik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Duvara monte |
| ÜRÜN ADI | Üst Dolap Asansörü 600-800mm |
| ÇALIŞMA VOLTAJI | 230V |
| HAREKET MESAFESİ | Maks. 435mm |
| DONANIM | Elektromekanik motorlu, Kumanda: Kumanda düğmeleri ile, Güvenlik: Sıkıştırma emniyet plakası aşağıya iniş esnasında bir dokunma hareketi ile devreye girer (CE işaretli) |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | Maks. 150kg |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 720mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | Min. 720mm |
| TABLO BAŞLIĞI | Üst Dolap Asansörleri |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


