Ürün Numarası: 545.02.532
Ürün Özellikleri
| ÜST YÜZEY | Antrasit |
|---|---|
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 600mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE DERİNLİĞİ – MİNİMUM | 500mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE GENİŞLİĞİ – MİNİMUM | 562mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE YÜKSEKLİĞİ – MİNİMUM | 1700mm |
| SEPET SAYISI | 5 + 5 |
| SEPET TİPİ | Arena Classic |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 85kg |
| YAVAŞLATMA ÖZELLİĞİ VAR MI? | Evet |
| MUTFAK KULLANIM ALANLARI | Depolama Alanları Gıda Depolama Alanları |
| KAPAK TİPİ | Menteşeli Kapak |
| ÜRÜN ADI | Boy Kiler Seti |
| AÇILMA YÖNÜ | Sağ / Sol |
| MODEL ADI | TANDEM II |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


