Ürün Numarası: 546.49.431
Ürün Özellikleri
| ÜST YÜZEY | Antrasit |
|---|---|
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 300mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE DERİNLİĞİ – MİNİMUM | 500mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE GENİŞLİĞİ – MİNİMUM | 260mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE YÜKSEKLİĞİ – MİNİMUM | 1900-2300mm |
| SEPET SAYISI | 5 |
| SEPET TİPİ | Arena Classic |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 70 Kg |
| YAVAŞLATMA ÖZELLİĞİ VAR MI? | Evet |
| MUTFAK KULLANIM ALANLARI | Depolama Alanları Gıda Depolama Alanları |
| KAPAK TİPİ | Menteşesiz Kapak |
| ÜRÜN ADI | Boy Kiler Seti |
| MODEL ADI | DISPENSA 90° |


