Ürün Numarası: 550.17.501
Ürün Özellikleri
| ÜST YÜZEY | Gümüş Gri |
|---|---|
| ET KALINLIĞI | 1,5mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 304-352mm |
| MALZEME | Plastik |
| TİPİ | Hazır Ölçü |
| ÜRÜN ADI | Çatal Kaşıklık |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 45mm |
| MODEL ADI | NUVOLA, Gümüş Gri |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


