Ürün Numarası: 564.64.033
Ürün Özellikleri
| KULLANIM ALANI | Lavabo arkası veya duş iç duvarlarının kaplanmasında Mutfaklarda tezgah arası duvarların kaplanmasında |
|---|---|
| KULLANIM YERİ | Mutfaklar Banyolar |
| MALZEME | Alüminyum komposit |
| DIŞ GENİŞLİK | 3050mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 610mm |
| PANEL KALINLIĞI | 4mm |
| ÜRÜN ADI | Arctic White – Sandy Staps |
| MODEL ADI | Elegance Parlak Seri |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


