Ürün Numarası: 121.70.100
Ürün Özellikleri
| STİL | Klasik Porselen |
|---|---|
| KULP TİPİ | Düğme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Antik Bronz |
| ÜST YÜZEY | Antik Bronz |
| KULP UZUNLUĞU | 35mm |
| ÜRÜN ADI | Düğme Kulp |
| MALZEME | Zamak Porselen |
| DIŞ DERİNLİK | 27mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 35mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | GEORGETOWN |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


