Ürün Numarası: 100.12.660
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| DELİK AKS ARALIĞI | 96mm |
| KULP UZUNLUĞU | 106mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Çelik |
| DIŞ DERİNLİK | 35mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 10mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | RYAN II |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


