Ürün Numarası: 104.32.260
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Düğme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| DELİK AKS ARALIĞI | 32mm |
| KULP UZUNLUĞU | 48mm |
| ÜRÜN ADI | Düğme Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 24mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 40mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | VERA MK |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


