Ürün Numarası: 120.70.700
Ürün Özellikleri
| STİL | Klasik |
|---|---|
| KULP TİPİ | Kabuk |
| HAFELE RENK AİLESİ | Antik Bronz |
| ÜST YÜZEY | Antik Bronz |
| DELİK AKS ARALIĞI | 64mm |
| KULP UZUNLUĞU | 97mm |
| ÜRÜN ADI | Kabuk Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 24mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 52mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | TACH |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


