Ürün Numarası: 120.70.871
Ürün Özellikleri
| STİL | Klasik |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Antik Bronz |
| ÜST YÜZEY | Antik Bronz |
| DELİK AKS ARALIĞI | 128mm |
| KULP UZUNLUĞU | 158mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 37mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 15mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | UVA |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


