Ürün Numarası: 100.81.214
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| DELİK AKS ARALIĞI | 192mm 960mm |
| KULP UZUNLUĞU | 1000mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Alüminyum |
| DIŞ DERİNLİK | 30mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 7mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | MIA SIDE II |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


