Ürün Numarası: 803.05.630
Ürün Özellikleri
| FORMU | Oval |
|---|---|
| STİL | Modern Klasik Modası Geçmeyen |
| ÜST YÜZEY | Mat Nikel |
| UZUNLUK | 17mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 17mm |
| MALZEME | Zamak |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yan Panele Vidalanarak |
| ÜRÜN ADI | Flanş |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 42mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 42mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


