Ürün Numarası: 833.88.394
Ürün Özellikleri
| IŞIK RENGİ | Soğuk Beyaz |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Siyah |
| AYDINLATMA TÜRÜ | LED Aydınlatma |
| RENKSEL GERİVERİM İNDEKSİ (CRI) | 83 |
| DONANIM | Dimmerli, prizli ve aydınlatmalı 3 lü set |
| ENERJİ SINIFI | A+ |
| GÜÇ DEĞERİ | 4,5W |
| IŞIK AKISI (LÜMEN DEĞERİ) | 405 |
| MALZEME | Plastik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yüzeye Montaj |
| TİPİ | 24 V LED |
| ÜRÜN ADI | Tezgah Arası 3 lü Aydınaltma Seti |
| ÇALIŞMA VOLTAJI | 24V |
| MODEL ADI | RING, Set |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


