Ürün Numarası: 833.87.021
Ürün Özellikleri
| IŞIK RENGİ | Soğuk Beyaz |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Gümüş Renkli |
| AYDINLATMA SAYISI | 8 LEDli |
| AYDINLATMA TÜRÜ | LED Aydınlatma |
| RENKSEL GERİVERİM İNDEKSİ (CRI) | 90 |
| DONANIM | USB İle Şarj Edilebilir Hareket Sensörlü Işık Sensörlü |
| ENERJİ SINIFI | A++ |
| GÜÇ DEĞERİ | 0,8W |
| IŞIK AKISI (LÜMEN DEĞERİ) | 55 |
| IŞIK RENK SICAKLIĞI (KELVİN) | 4000K – (Soğuk Beyaz) |
| IŞIK VERİMİ (LM/W) | 69 |
| IP KORUMA SINIFI | IP20 |
| MALZEME | Plastik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yüzeye Montaj |
| TİPİ | Pilli |
| UZUNLUK | 120mm |
| ÜRÜN ADI | Raf Altı Aydınlatma |
| ÇALIŞMA VOLTAJI | Pilli |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 17mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 17mm |
| MODEL ADI | LED9004 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |

