Ürün Numarası: 833.04.130
Ürün Özellikleri
| IŞIK RENGİ | Sıcak Beyaz |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Mat Beyaz Mat Krom |
| AYDINLATMA SAYISI | 24 LEDli |
| AYDINLATMA TÜRÜ | LED Aydınlatma |
| RENKSEL GERİVERİM İNDEKSİ (CRI) | 80 |
| DONANIM | Mobilya gövdesinde delik açılmasına gerek yoktur 4 mm incelikte modern tasarım |
| ENERJİ SINIFI | A |
| GÜÇ DEĞERİ | 5W |
| IŞIK AKISI (LÜMEN DEĞERİ) | 375 |
| IŞIK RENK SICAKLIĞI (KELVİN) | 3100K – (Sıcak Beyaz) |
| IŞIK VERİMİ (LM/W) | 75 |
| IP KORUMA SINIFI | IP20 |
| MALZEME | Alüminyum |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yüzeye Montaj |
| TİPİ | 24 V LED |
| UZUNLUK | 70mm |
| ÜRÜN ADI | Raf Altı Aydınlatma |
| ÇALIŞMA VOLTAJI | 24V |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 4mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 4mm |
| MODEL ADI | LED1149 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |

