Ürün Numarası: 833.01.400
Ürün Özellikleri
| IŞIK RENGİ | Soğuk Beyaz |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Açık Gri |
| AYDINLATMA TÜRÜ | LED Aydınlatma |
| DONANIM | Hareket Sensörlü |
| GÜÇ DEĞERİ | 3W |
| IŞIK RENK SICAKLIĞI (KELVİN) | 4200-4500K – (Soğuk Beyaz) |
| IP KORUMA SINIFI | IP20 |
| MALZEME | Alüminyum |
| MONTAJ ŞEKLİ | Gömme Montaj |
| TİPİ | 12 V LED |
| UZUNLUK | 160mm |
| ÜRÜN ADI | Tezgah Arası ve Raf Altı Aydınlatma |
| ÇALIŞMA VOLTAJI | 12V |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 16mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 16mm |
| MODEL ADI | SUNCITY IFR |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |

