Ürün Numarası: 911.38.193
Ürün Özellikleri
| HAFELE RENK AİLESİ | Antik Bronz |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ÜST YÜZEY | Antik Bronz |
| AYNA GENİŞLİĞİ | 24mm |
| KASA MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| MALZEME | Çelik |
| ÜRÜN ADI | Kilit Karşılığı |
| KANAT TİPİ | Düz (Pomel, Cumbasız) Kapı |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 170mm |
| MODEL ADI | H55.02K |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


