Ürün Numarası: 108.80.182
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| DELİK AKS ARALIĞI | 320mm |
| KULP UZUNLUĞU | 338mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Alüminyum Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 32mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 20mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | ARON MK |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


