Ürün Numarası: 803.05.270
Ürün Özellikleri
| FORMU | Oval |
|---|---|
| STİL | Modern Klasik Modası Geçmeyen |
| ÜST YÜZEY | Mat Nikel |
| UZUNLUK | 2500mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 17mm |
| MALZEME | |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| ÜRÜN ADI | Kayar Kapı Seti |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 63mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 63mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


