Ürün Numarası: 803.59.700
Ürün Özellikleri
| FORMU | Yuvarlak |
|---|---|
| STİL | Modern Klasik Modası Geçmeyen |
| ÜST YÜZEY | Mat Beyaz |
| UZUNLUK | 25mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 25mm |
| MALZEME | Plastik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yan Panele Vidalanarak |
| ÜRÜN ADI | Flanş |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 25mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 25mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


