Ürün Numarası: 108.77.060
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Düğme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| KULP UZUNLUĞU | 15mm |
| ÜRÜN ADI | Düğme Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 24mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 15mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | BROOK |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


