Ürün Numarası: 981.02.264
Ürün Özellikleri
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
|---|---|
| CAM KALINLIĞI | 8-10-12mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 50,6mm |
| MALZEME | Pirinç |
| MONTAJ AÇISI | 90° |
| MONTAJ ŞEKLİ | Camdan Cama |
| ÜRÜN ADI | Cam Tutucu |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 90mm |
| TABLO BAŞLIĞI | Cam Tutucular |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |




