Ürün Numarası: 570.90.329
Ürün Özellikleri
| FORMU | Yuvarlak |
|---|---|
| STİL | Modern Sıra Dışı |
| ÜST YÜZEY | Satin |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| DIŞ GENİŞLİK | 850mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Tezgah Altı |
| DONANIM | 1 Büyük Hazne + Sıvı Sabunluk + Tel Sepet + Süngerlik |
| MUTFAK KULLANIM ALANLARI | Yıkama/Temizleme Alanları |
| ÜRÜN ADI | Eviye |
| DIŞ DERİNLİK | 515mm |
| ET KALINLIĞI | 0,80mm |
| MODEL ADI | CAPUA COMBI |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


