Ürün Numarası: 570.90.307
Ürün Özellikleri
| FORMU | Köşeli |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ÜST YÜZEY | Dekorlu |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| DIŞ GENİŞLİK | 1000mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Tezgah Üstü |
| DAMLALIK YÖNÜ | Sağ |
| DONANIM | 1,5 Hazne + 1 Damlalık |
| MUTFAK KULLANIM ALANLARI | Yıkama/Temizleme Alanları |
| ÜRÜN ADI | Eviye |
| DIŞ DERİNLİK | 500mm |
| ET KALINLIĞI | 0,60mm |
| MODEL ADI | CAPUA05 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


