Ürün Numarası: 850.00.043
Ürün Özellikleri
| ÜRÜN ADI | Connect Mesh Bluetooth 6 çıkışlı Dağıtıcı |
|---|---|
| ÇALIŞMA VOLTAJI | 24V |
| GÜÇ DEĞERİ | 90W |
| GÜÇ TÜKETİMİ | Stand-by: 0,1W |
| ÇIKIŞ GERİLİMİ | Stand-by: 0,1W |
| DIŞ GENİŞLİK | 51mm |
| UZUNLUK | 121mm |
| MALZEME | Plastik |
| DONANIM | Bluetooth Özellikli, 6 Aydınlatma, 1 Sensör girişli |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 16mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 16mm |

