Ürün Numarası: 577.75.300
Ürün Özellikleri
| STİL | Klasik |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| AKIŞ MİKTARI | 8 litre/dak., 3 bar |
| ÇIKIŞ UCU UZUNLUĞU | 200 mm |
| ÇIKIŞ UCU YÜKSEKLİĞİ | 235 mm |
| MALZEME | Pirinç |
| MONTAJ ŞEKLİ | 3/8″ Çelik Örgülü Bağlantı Hortumları İle |
| SU ÇIKIŞI | 1 İşlevli Akış |
| TİPİ | Spiralsiz |
| UZUNLUK | 300 mm |
| ÜRÜN ADI | Eviye Bataryası |
| MODEL ADI | COUNTRY |


