Ürün Numarası: 520.17.704
Ürün Özellikleri
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Sabit |
|---|---|
| DIŞ GENİŞLİK | 305mm |
| MALZEME | Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| ÜRÜN ADI | Elektrik Süpürge Tutucu |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 680mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 680mm |
| MODEL ADI | EFKOLOS |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |

