Ürün Numarası: 911.68.573
Ürün Özellikleri
| FORMU | Köşeli Dikdörtgen |
|---|---|
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Elektrik kesilince kilitli |
| DIŞ GENİŞLİK | 21mm |
| KANAT MALZEMESİ | Ahşap |
| KASA MALZEMESİ | Ahşap Sac |
| MALZEME | Gövde:Zamak Dil:Pirinç |
| UZUNLUK | 75,5mm |
| ÜRÜN ADI | Elektronik Kilit Karşılığı |
| GÜÇ DEĞERİ | 8-12V AC |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| TUTMA GÜCÜ | 330kg |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 75,5mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


