Ürün Numarası: 911.78.900
Ürün Özellikleri
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| KANAT MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPI KALINLIĞI – MAKSİMUM | 60mm |
| KAPI KALINLIĞI – MİNİMUM | 32mm |
| KİLİTLEME TİPİ | Ofis Tipi |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| SEREN MESAFESİ | 70mm |
| ÜRÜN ADI | Topuz Kilit Seti |
| MODEL ADI | FORMA |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


