Ürün Numarası: 100.12.740
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Profil |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Krom |
| ÜST YÜZEY | Mat Krom |
| DELİK AKS ARALIĞI | 128mm |
| KULP UZUNLUĞU | 148mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Alüminyum |
| DIŞ DERİNLİK | 43mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 20mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | GUNPO II |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |



