Ürün Numarası: 108.80.051
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| DELİK AKS ARALIĞI | 224mm |
| KULP UZUNLUĞU | 243mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Alüminyum |
| DIŞ DERİNLİK | 23mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 9mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | HAN |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


