Ürün Numarası: 108.80.160
Ürün Özellikleri
| STİL | Neoklasik |
|---|---|
| KULP TİPİ | Sarkaç |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Pirinç |
| ÜST YÜZEY | Parlak Pirinç |
| DELİK AKS ARALIĞI | 32mm |
| KULP UZUNLUĞU | 68mm |
| ÜRÜN ADI | Sarkaç Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 16mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 46mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | HENDEL |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


