Ürün Numarası: 911.38.190
Ürün Özellikleri
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ÜST YÜZEY | Gümüş Renkli |
| AYNA GENİŞLİĞİ | 24mm |
| KASA MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| MALZEME | Çelik |
| ÜRÜN ADI | Kilit Karşılığı |
| KANAT TİPİ | Düz (Pomel, Cumbasız) Kapı |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 170mm |
| MODEL ADI | H55.02K |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


