Ürün Numarası: 570.90.359
Ürün Özellikleri
| FORMU | Yuvarlak |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ÜST YÜZEY | Dekorlu |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| DIŞ GENİŞLİK | 510mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Tezgah Üstü |
| MUTFAK KULLANIM ALANLARI | Yıkama/Temizleme Alanları |
| ÜRÜN ADI | Eviye |
| DIŞ DERİNLİK | 160mm |
| ET KALINLIĞI | 0,60mm |
| MODEL ADI | KROPP |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


