Ürün Numarası: 120.70.714
Ürün Özellikleri
| STİL | Neoklasik |
|---|---|
| KULP TİPİ | Kabuk |
| HAFELE RENK AİLESİ | Antik Gümüş |
| ÜST YÜZEY | Antik Gümüş |
| DELİK AKS ARALIĞI | 32mm |
| KULP UZUNLUĞU | 79mm |
| ÜRÜN ADI | Kabuk Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 19mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 32mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | LAMONT |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


