Ürün Numarası: 541.31.406
Ürün Özellikleri
| ÜST YÜZEY | Antrasit |
|---|---|
| KÖŞE DOLAP TİPİ | Kör Köşe |
| SEPET TİPİ | Arena Style |
| KAPAK GENİŞLİĞİ | 450mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE DERİNLİĞİ – MİNİMUM | 500mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE GENİŞLİĞİ – MİNİMUM | 800mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE YÜKSEKLİĞİ – MİNİMUM | 1250mm |
| MALZEME | Taban: Sunta Sepet: Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yan Panele, Gövde Tabanına ve Üst Panele Vidalanarak |
| SEPET SAYISI | 4 |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 25kg |
| KAPAK TİPİ | Menteşeli Kapak |
| ÜRÜN ADI | Fasulye Sepet |
| AÇILMA YÖNÜ | Sağ |
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 450mm |
| MODEL ADI | LEMANS II, G45, 4 SEPETLİ |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


