Ürün Numarası: 110.95.603
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
| ÜST YÜZEY | Nikel |
| DELİK AKS ARALIĞI | 128mm |
| KULP UZUNLUĞU | 200mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 17mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | LIBERTY |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


