Ürün Numarası: 569.63.200
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| AKIŞ MİKTARI | 5 litre/dak., 3 bar |
| ÇIKIŞ UCU UZUNLUĞU | 264 mm |
| ÇIKIŞ UCU YÜKSEKLİĞİ | 296 mm |
| MALZEME | Pirinç |
| MONTAJ ŞEKLİ | 3/8″ Çelik Örgülü Bağlantı Hortumları İle |
| SU ÇIKIŞI | 2 İşlevli Akış |
| TİPİ | Spiralli |
| ÜRÜN ADI | Eviye Bataryası |
| MODEL ADI | LORA PULL |


