Ürün Numarası: 912.05.261
Ürün Özellikleri
| FORMU | Yuvarlak |
|---|---|
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Entegre Serbest Bırakma Butonlu |
| DIŞ GENİŞLİK | 70mm 60mm |
| MALZEME | Çelik |
| UZUNLUK | 90mm |
| ÜRÜN ADI | Manyetik Kapı Tutucu |
| GÜÇ DEĞERİ | 12V AC/24 DC |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| TUTMA GÜCÜ | 50kg |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 90mm 60mm |
| MODEL ADI | Kapı Tutucu |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


