Ürün Numarası: 100.17.340
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Düğme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Antrasit |
| ÜST YÜZEY | Antrasit |
| KULP UZUNLUĞU | 30mm |
| ÜRÜN ADI | Düğme Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 29mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 17mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | MARCO |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


