Ürün Numarası: 262.87.013
Ürün Özellikleri
| ÜST YÜZEY | Ham |
|---|---|
| AHŞAP KALINLIĞI | 19mm ve üstü |
| DELİK DERİNLİĞİ | 15,5mm |
| MALZEME | Zamak |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yıldız Tornavida PZ3 |
| KULLANIM ALANI | Ağır yük altındaki bağlantılar için |
| ÜRÜN ADI | Gövde |
| DELİK ÇAPI | 35mm |
| MODEL ADI | MAXIFIX |









