Ürün Numarası: 575.32.303
Ürün Özellikleri
| FORMU | Dikdörtgen |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| MALZEME | Alüminyum |
| DIŞ GENİŞLİK | 300mm |
| ÜRÜN ADI | Havalandırma Menfezleri |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 70mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 58mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |

