Ürün Numarası: 905.99.567
Ürün Özellikleri
| HAFELE RENK AİLESİ | Antik Bronz |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ROZET FORMU | Yuvarlak |
| ÜST YÜZEY | Antik Bronz |
| KİLİTLEME TİPİ | Banyo Tipi (WC) |
| YANGIN DAYANIMI | Yangın Dayanımsız |
| ÜRÜN ADI | Kayar Kapı Seti |
| ROZET KALINLIĞI | Standart Rozet (Kalınlık 7mm ve Üzeri) |
| MALZEME | |
| ROZET İÇİ MEKANİZMA | Plastik Pimsiz |
| ROZET ÇAPI | 52mm |
| ROZET DERİNLİĞİ | 11mm |
| KARŞILIKLI BAĞLANTIYA UYGUN MU? | Evet |
| KAPI KALINLIĞI | 38-42mm |
| DELİK AKS ARALIĞI | 38mm |
| MODEL ADI | Slido Classic O |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


