Ürün Numarası: 121.70.300
Ürün Özellikleri
| STİL | Porselen Neoklasik |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| DELİK AKS ARALIĞI | 96mm |
| KULP UZUNLUĞU | 111mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Zamak Porselen |
| DIŞ DERİNLİK | 36mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 19mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | PAUL |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


