Ürün Numarası: 151.09.023
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Gömme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
| ÜST YÜZEY | Nikel |
| DELİK AKS ARALIĞI | 64mm |
| KULP UZUNLUĞU | 81mm |
| ÜRÜN ADI | Gömme Kulp |
| MALZEME | Plastik Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 16mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 53mm |
| DELİK DERİNLİĞİ | 16mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Gömülerek Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | PIAZZA |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


