Ürün Numarası: 833.95.736
Ürün Özellikleri
| ÜST YÜZEY | Mat Eloksal |
|---|---|
| MONTAJ ŞEKLİ | Yüzeye Montaj |
| DONANIM | Buğulu Beyaz Difüzör |
| ÜRÜN ADI | Alüminyum Profil |
| DIŞ GENİŞLİK | 13mm |
| İÇ GENİŞLİK | 11mm |
| MALZEME | Alüminyum |
| UZUNLUK | 3000mm |
| UYUMLU OLAN ŞERİT LED | 833.74.311 833.74.301 833.74.309 833.74.300 833.74.308 833.74.310 833.74.302 833.74.303 |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 18mm |
| MODEL ADI | PROFIL 2103 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


