Ürün Numarası: 100.18.901
Ürün Özellikleri
| STİL | Neoklasik |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Antik Gümüş |
| ÜST YÜZEY | Antik Gümüş |
| DELİK AKS ARALIĞI | 224mm |
| KULP UZUNLUĞU | 264mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 20mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 34mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | RESEL |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |



