Ürün Numarası: 903.99.439
Ürün Özellikleri
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ROZET FORMU | Kare Plakalı |
| ÜST YÜZEY | Paslanmaz Çelik Mat |
| KİLİTLEME TİPİ | Barelli Tip (PC) |
| YANGIN DAYANIMI | Yangın Dayanımsız |
| ÜRÜN ADI | Kapı Kolu Tam Set |
| ROZET KALINLIĞI | İnce Rozet (Kalınlık 7mm ye Kadar) |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| ROZET GENİŞLİĞİ | 180mm |
| ROZET DERİNLİĞİ | 2mm |
| ROZET YÜKSEKLİĞİ | 180mm |
| KARŞILIKLI BAĞLANTIYA UYGUN MU? | Evet |
| AKS MESAFESİ | 72mm |
| KAPI KALINLIĞI | 37-52mm |
| MİL ÖLÇÜLERİ | 8x110mm |
| MODEL ADI | ROLAND-PLATE |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


